SALDA - KOVADA - EĞİRDİR

289 TL

SALDA GÖLÜ – LAVANTA BAHÇELERİ

EĞİRDİR GÖLÜ – KOVADA GÖLÜ

13-15 EKİM 2017 - 1 GECE, 2 GÜNDÜZ - YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

13 EKİM 2017 Cuma: gece saat 24:00’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Salda Gölü’ne varıyoruz.

14 EKİM 2017 Cumartesi: Maldivlere benzetilen Türkiye’nin en derin, en serin ve en parlak gölü olan Salda Gölüne vardıktan sonra Anlaşmalı restoranımızda göl manzarasında kahvaltımızı alıp Salda Gölü çevresinde yürüyüş yapıp, serbest zaman veriyoruz. Ardından Eğirdir Gölü’ne hareket ediyoruz. Eğirdir Gölü çevresinde yürüyüş yapıp Yeşil Ada’yı gezdikten sonra yöresel gül ürünleri alış-verişi için kısa bir serbest zaman verip Kovada Gölü’ne hareket ediyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapıp fotoğraf çektikten sonra konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

15 EKİM 2017 Pazar: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelden çıkış alıp; Eğirdir Gölü’nün güneye devamı olan Kovada Gölü Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. Göl Çevresinde yürüyüş yapıp fotoğraf çekmek için kısa bir mola verip Sagalassos’a hareket edip, antik kenti gezip ardından Yazılı Kanyona hareket ediyoruz. Ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide b uluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ : 275 TL (NAKİT) – 289 TL (3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

Son Model aracımız ile Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, (1) gece konaklama, Salda Gölü restoranda kahvaltı (1) otelde kahvaltı , (1) Akşam yemeği, Profesyonel rehberlik hizmetleri, Tüm çevre gezileri gezi ücretine dahildir.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Milli Park, Plaj, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Dönüşteki akşam yemeği, Öğle yemekleri, yemeklerde alınacak içecek ücretleri, Kişisel harcamalar.

NOT1: ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.