ILGAZ KAYAK KEYFİ

140 TL

GÜNÜBİRLİK ILGAZ GEZİSİGEZİ PROGRAMI

Sabah saat: 07.30'da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Araçta kahvaltılık poğaça ve araç içi ikramlar ile Akyurt-Çankırı üzerinden yolumuza devam edip vereceğimiz mola sonrası saat: 11.00 civarında Ilgaz Dağı'ndaki Kayak tesislerine ulaşıyoruz. Kayak yapmak isteyenler lift ücreti ödeyerek kayak yapabilir, kızak kayabilir ya da lift kullanmadan uygun olan boş alanlarda kayak öğrenebilirler. Öğle yemeğimizi Mangal menüsü yedikten sonra etkinliklere devam ediyoruz. Kayak yapmak istemeyen katılımcılarımızla lift kullanarak pistlerin en üst noktasına çıkıp Ilgaz dağının doyumsuz doğal manzarasını seyrederek gezinti yapabilir, fotoğraf çekebilir ve Kayak fedarasyonun kafesine gidip orada zaman geçirebilirler. Saat: 16.30'da liftlerin kapanmasıyla aşağıya iniyoruz. Saat 17.00’de Ankara'ya hareket ediyoruz. Vereceğimiz mola sonrası Araç içinde kek, sıcak-soğuk içecek ikramları ile, Ilgaz-Çankırı yolu üzerinden yolumuza devam edip saat: 21.30 civarında Ankara'ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.
GEZİ ÜCRETİ: 140.00 TL (NAKİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş son model aracımız ile ulaşım, Araç içi ikramlar, Araçta kahvaltılık sandviçve içecek ikramı, Mangal Menüsü ile Öğle yemeği, rehberlik hizmeti ve Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Kızak ve kayak ve giysi kirası, Lift kullanımı, Kayak Dersi, Dönüşteki akşam yemeği, Milli Park Giriş ücretleri, Kişisel harcamalar gezi ücretine dahil edilmemiştir.

Gidiş-Dönüş son model aracımız ile ulaşım, Araç içi ikramlar, Araçta kahvaltılık sandviç ve içecek ikramı, Mangal Menüsü ile Öğle yemeği, rehberlik hizmeti ve Çevre gezileri.
Kızak ve kayak ve giysi kirası, Lift kullanımı, Kayak Dersi, Dönüşteki akşam yemeği, Milli Park Giriş ücretleri, Kişisel harcamalar gezi ücretine dahil edilmemiştir.