KARTALKAYA-KARTEPE-ABANT

279 TL

KARTALKAYA - ABANT – MAŞUKİYE – KARTEPE- SAPANCA

1 GECE, 2 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: Sabah saat 07:30’da Premier Tour ofis önünden Kartalkaya’ya hareket ediyoruz. Araçta kahvaltı tabağı, çay, kahve, meşrubat ikramlarımız ve gerekli molalarımızın ardından Kartalkaya’ya varıyoruz. İsteyen misafirlerimiz kayak yapabilir, kızakla kayabilir ya da kayak dersi alabilir. Rehberimizin belirlediği saate kadar serbest zamanı kullanıp Abant’a hareket ediyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman verdikten sonra n sonra Abant gölü çevresinde yürüyüş yapıp faytona binmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından Abant girişinde yöresel köy pazarında alış-veriş molası verdikten sonra konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra otelden ayrılıp Maşukiye’ye hareket ediyoruz. Maşukiye’de Vadiyi gezip yürüyüş yapıp öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Kartepe’ye çıkıyoruz. Kartepe’de serbest zaman verip ardından Sapanca Gölüne gidiyoruz. Göl kenarında rehberimiz eşliğinde yürüyüş yapıp çay-kahve içtikten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 270,00 TL ( NAKİT) - 279,00 TL (3 TAKSİT)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 1 gece konaklama, Kahvaltı tabağı, Araç içi ikramlar, (1) Otelde kahvaltı, (1) Otelde Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, kayak ekipman kiralama ücreti, kayak dersi ücreti, kızak ücreti, skipass, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.