BURSA - CUMALIKIZIK - MUDANYA - İZNİK (TP)

495 TL (5 Taksit)

BURSA - CUMALIKIZIK - MUDANYA - İZNİK - ERDEK GEZİSİ

24-27 HAZİRAN 2017 ( 2 GECE -3 GÜNDÜZ ) TAM PANSİYON

MUDANYA MONTANIA HOTEL

GEZİ PROGRAM

24 HAZİRAN2017 CUMARTESİ: Gecesi saat 24:00’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikramlarımızın ve molaların ardından sabah saatlerinde Cumalıkızık’a varıyoruz.

1.GÜN (25 Haziran 2017 PAZAR): Cumalıkızık’da kahvaltımızı aldıktan sonra Bursa Şehir merkezi gezisi için hareket ediyoruz. Bursa’da Tophane, Orhan Gazi-Osman Gazi Türbesini gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından Yeşil Türbe, Ulu Camii, Emir Sultan Camii ve Türbesini geziyoruz. Kestane Şekeri Alışverişi için serbest zaman verdikten sonra konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN (26 HAZİRAN2017 PAZARTESİ): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Bursa Çekirge bölgesine gidip Tarihi Çınar Ağacını ziyaret ediyoruz. Çınar ağacı altında çay-kahve içmek için serbest zaman verip ardından Mudanya’ya hareket ediyoruz. Mudanya’da öğle yemeğimizi alıp, Ardından Mustafa Kemal Atatürk’ün Mütareke evini ziyaret edip, Trilye’ye gidiyoruz. Trilye şehir merkezi gezimizi yapıp yöresel alış-veriş imkanı verip sahilde serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN (27 HAZİRAN2016 SALI): Otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra tüm gün Erdek, Öğle yemeği sonrası İznik gezimizi yapıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 4* otelde 3 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, (3) Kahvaltı, (2) Öğle Yemeği, (2) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Son gün öğle Yemeği ve son gün akşam yemeği, Plaj, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.