İSTANBUL KÜLTÜR ADALAR - BURSA TURU (TP)

475 TL (5 Taksit)

İSTANBUL KÜLTÜR-ADALAR-BURSA TURU

24-27 HAZİRAN 2016 ( 2 GECE -3 GÜNDÜZ ) TAM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

24 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ : Gece saat 24:00’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından İstanbul’a varıyoruz.

1.GÜN (25 HAZİRAN 2017 PAZAR): İstanbul’a varışın ardından kahvaltımızı alıp Bostancı’dan feribot’a binip Büyükada’ya varıyoruz. Büyükada’yı gezip öğle yemeğimizi alıp fayton gezisi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından tekrar feribota binip Heybeli adaya geçiyoruz. Burada dışarıdan denizcilik okulunun görülmesi, Ruhban okulu ve ismet İnönü evinin gezilmesinin ardından feribota binip otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN (26 HAZİRAN 2017 PAZAR): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra ilk ziyaret edeceğimiz alan Sultanahmet Meydanındaki Dikili Taş (Tutmosis Sütunu), Yılanlı Sütun ve Örme Sütun’u gördükten sonra Sultanahmet Camii gezisinden sonra Topkapı Saray Müzesini gezilmesi ve öğlen yemeği için Sultan Ahmet Köftecisine gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra Ayasofya Cami ve Yerebatan Sarnıcının gezilmesinin ardından boğazda tekne turu ve Beylerbeyi Sarayının görülmesinin ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Otelimizde.

3.GÜN (27 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Bursa Şehir merkezi gezisi için hareket ediyoruz. Bursa’da Tophane, Orhan Gazi-Osman Gazi Türbesini gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından Yeşil Türbe, Ulu Camii, Emir Sultan Camii ve Türbesini geziyoruz. Kestane Şekeri Alışverişi için serbest zaman verdikten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 450,00 TL (NAKİT) – 460,00 TL (TEK ÇEKİM) – 475,00 TL (5 TAKSİT)

1.ÇOCUK 00-06 YAŞ: 300,00 TL – 2.ÇOCUK 06-12 YAŞ ÇOCUK: 375,00 TL

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI : 150,00 TL

Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, çay, kahve, meşrubat ikramı, 2 gece İstanbul’da konaklama, (3) Kahvaltı, (2) Öğle Yemeği, (2) Akşam Yemeği, Boğazda tekne turu, Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.
Dönüş günü öğle ve akşam yemeği, Yemeklerde menü dışında alınacak içecek ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.