İSTANBUL - ADALAR KEYFİ

350 TL (3 TAKSİT)

İSTANBUL + ADALAR KEYFİ GEZİSİ

1 GECE, 2 GÜNDÜZ YARIMPANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN Cuma gece saat 24:00’da Premier Tour Ofisi önünden hareket ediyoruz. Ara durak yolcularımızı aldıktan sonra Gerekli ikram ve molalarımızın ardından İstanbul’a varıyoruz.

2.GÜN Cumartesi: Anlaşmalı tesisimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Pierre Loti’ye hareket ediyoruz. Teleferik ile Pierre Loti’ye çıkıp İstanbul manzarasını fotoğraf çekip, çay-kahve içmek için serbest zaman verdikten sonra Eyüp Camisi ziyaret ediyoruz. Ardından Balat’a hareket ediyoruz. Balatta Fener Rum Patrikhanesi, Fener Rum Lisesi, Agora Meyhanesi ve Cibali Kapıyı gezip fotoğraf çektikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Galata Kulesini ziyaret edip ardından Ortaköy-Beşiktaş gezimizi tamamlayıp Boğazda tekne turumuzu yapıyoruz. Tekne turu sonrası Otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşip Akşam yemeğimizi aldıktan sonra otelimizden çıkıp Kumkapı’ya gidiyoruz. Belirlenen saate kadar eğlendikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Konaklama Marriot Court Yard Hotel’de.

PİERRE LOTİ - BALAT - CİBALİKAPISI

3.GÜN Pazar: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Kabataş iskelesine hareket ediyoruz. Adalar vapuruna binip Büyük Adaya hareket ediyoruz. Büyükada gezimizi yapıp öğle yemeğimizi aldıktan sonra Heybeliada’ya gidiyoruz. Fotoğraf çekip serbest zaman verdikten sonra Vapura binip Bostancı iskelesine gidip, otobüsümüze biniyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Başka bir Premier Tour gezisinde buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

BÜYÜKADA - HEYBELİADA

GEZİ CÜRETİ: 350,00 TL ( NAKİT YADA 3TAKSİT)

TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI: 150,00 TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, çay, kahve, meşrubat ikramı, 1 gece konaklama, (2) Kahvaltı , 1.gün (Akşam yemeği), Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Boğazda Tekne turu, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri, Dönüş günü akşam yemeği, Piere Loti teleferik ücreti, Adalar vapur geçiş ücretleri, Kum kapı eğlence ve alkollü-alkolsüz içecek ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.