SİNOP SAMSUN AMASYA TOKAT TURU (TP)

SİNOP- SAMSUN – TOKAT – AMASYA TURU

24 - 27 HAZİRAN 2017 ( 2 GECE -3 GÜNDÜZ ) TAM PANSİYON

24 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ gecesi saat 23:00’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın arından Sinop’a varıyoruz.

1.GÜN (25 HAZİRAN 2017 PAZAR): Sinop’a varıp kahvaltımızı aldıktan sonra Kale Burcu’ndan manzara seyrederek fotoğraflama imkanı buluyoruz. Sinop Cezaevi’nin gezilmesinin ardından. Kotra(gemi maketi) alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası öğle yemeğimizi alıyoruz. İnceburun, Akliman’ı ve Hamsilos Fiyordu’nu geziyoruz. Sonrasında Samsun’a hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam Yemeği ve Konaklama Samsun Şehir Merkezindeki otelimizde.

2.GÜN (26 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Samsun gezimizi yapıyoruz. İlk Adım Anıtı, Bandırma Vapuru ve Etnografya Müzesini gezip Öğle yemeğimizi alıp Tokat’a hareket ediyoruz. Tokat’ın Pazar ilçesi sınırlarında olan Ballıca Mağarasına gidiyoruz. Mağara gezisi sonrası Mahperi Hatun Kervansarayı’nı geziyoruz. Ardından Ulu Camii, Saat Kulesi, Mevlevihane(dışarıdan görülebilir.) ve Latifoğlu Konağını gezip Alış-veriş için serbest zaman verip Amasya’ya hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, Akşam Yemeği ve Konaklama Amasya’daki otelimizde.

3.GÜN (27 HAZİRAN 2017 SALI ):Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Şehzadeler şehri Amasya’yı gezmeye başlıyoruz Saraydüzü Kışla Binası, Saat Kulesi, II.Beyazid Külliyesi, Amasya Müzesi, Bedesten Hazeranlar Konağı, Torumtay Türbesini gezip Öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Gök Medrese, Kaya Mezarları, Burmalı Minare, Şehzadeler Konağını gezip alış-veriş için serbest zaman verip ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 450,00 TL (NAKİT) – 460,00 TL ( TEK ÇEKİM)- 475,00 TL (5 TAKSİT)

1.ÇOCUK 00-06 YAŞ : 300,00 TL – 2.ÇOCUK 06-12 YAŞ: 375,00 TL

TEK KİŞİLİK FİYATFARKI : 150,00 TL

Son model araçlarla gidiş-dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, 2 gece konaklama, (3) Kahvaltı,(2) Öğle Yemeği, (2) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Profesyonel Rehberlik Hizmeti, Tüm Çevre Gezileri.
Son gün öğle ve akşam yemeği, Yemeklerde alınacak tüm içecek ücretleri, Tüm Milli Park, müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel Harcamalar.