KEMER (2 GECE 3 GÜN) (UHD)

425 TL (5 Taksit)

18/05/2017 - 21/05/2017

KEMER (5 *)

18 - 21 MAYIS2017 2 GECE 3 GÜNDÜZ ULTRA HERŞEY DAHİL + ULAŞIM

GEZİ PROGRAMI

1. GÜN: ANKARA - KEMER

Gecesaat 23:00’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Polatlı-Sivrihisar-Afyon-Burdur-Antalya yol güzergahından gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından sabah saatlerinde Kemer’de bulunan otelimize varıyoruz.

2.GÜN KEMER:

Otelimize varışın ardından geç açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra odalarımıza yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından tüm grubumuzla otel lobisinde buluşup bayramlaşıyoruz. Bayramlaşmamızın ardından ultra herşey dahil konseptinde otel aktivitelerinden faydalanıyoruz. Öğle yemeği, akşam yemeği, animasyon-eğlence ve konaklama Otelimizde.

3.GÜN KEMER:

Otelimizde açık büfe kahvaltımızı alıp ultra herşey dahil konseptinde otel aktivitelerinden faydalanıyoruz. Öğle yemeği, akşam yemeği, animasyon-eğlence ve konaklama Otelimizde.

4.GÜN KEMER - ANKARA:

Otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra saat 11:00’da tüm grubumuzla otel lobisinde buluşup otelimizden çıkış alıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Antalya-Burdur-Afyon-Sivrihisar-Polatlı yol güzergahından gerekli mola ve ikramlarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

Son Model araçlarla gidiş-dönüş özel ulaşım, Araç İçi İkramlar, 4 gece Ultra Herşey Dahil Konseptinde 5* Karmir Resort Hotel’de konaklama, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Rehberlik Hizmetleri. (Otelde sabah-öğle-akşam açık büfe yemek, yerli-yabacı alkollü içecekler,soft ve sıcak içecekler, ara öğünler, dondurma saati, 5 çayı, snake servisleri, fast food saati,Türk hamamı, sauna, fitness center, buhar banyosu kullanımı, aqua park, açık havuz-kapalı havuz, plaj, şemsiye, şezlong, plaj havlusu fiyata dahildir.)
Son gün öğle yemeği ve akşam yemeği, Kişisel Harcamalar. Otelde Ultra her şey dahil konseptine girmeyen hizmetler. (kese köpük masajı, yağ masajı, bakım üniteleri, kuaför vb.)