EGE TURU (KUŞADASI - ÇEŞME - ŞİRİNCE - EFES - FOÇA TURU) (TP)

İZMİR – ŞİRİNCE - KUŞADASI – FOÇA – ÇEŞME

23-27 HAZİRAN 2017 (3 GECE-4 GÜNDÜZ) TAM PANSİYON

(23 HAZİRAN 2017 CUMA): Akşam saat 22:30’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli molalarımızın ve ikramlarımızın ardından İzmir’e varıyoruz.

1.GÜN (24 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ): İzmir’e Varışın Ardından Konaklama Yapacağımız Otelimize Ulaşarak Açık Büfe Kahvaltımızı Alıyor Ve Odalara Yerleşiyor Ve Otelimizde 2 Saat Gibi Kısa Bir Süre Dinleniyoruz... Sonrasında Öğle Yemeğimizi Otelimizde Alıyor Ve Tüm Öğleden Sonra İzmir Gezisi Yapıyoruz. Programımız İçinde Kadife Kale Asansör Alsancak Konak Meydanı Tarihi Saat Kulesi Ve Karşıyaka Bulunmakta. Arzu Eden Konuklarımız Karşıyaka'ya Vapur İle Geçebilirler.. Akşam Yemeği Ve Konaklama İzmir’deki Ramada Plaza Otelimizde...

2.GÜN (25 HAZİRAN 2017 PAZAR): Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra saat 08.00'de Selçuk’a hareket ediyoruz. Burada ilk önce Meryem Ana Kilisesini ve Efes Harabelerini geziyoruz. öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Şirince Köyüne gidiyoruz. Şirince köy evlerini ve sokaklarını gezip çay-kahve molası ve alış-veriş molası verdikten sonra Kuşadası'na geçiyor ve gün batımını izlemek için tekne turu yapıyoruz. Tur bitiminde otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama İzmir’deki Ramada Plaza otelimizde.

3.GÜN (26 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ): Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize Çeşme Kalesini gezerek başlıyoruz. Daha sonra Kervansaray’ı görüyoruz. Ardından öğle yemeğimizi alıp Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’da kısa bir gezinti yaptıktan sonra alış-veriş için serbest zaman verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam Yemeği Ve Konaklama İzmir’deki Ramada Plaza Otelimizde...

4.GÜN (27 HAZİRAN 2017 SALI ): Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra vapur ile Karşıyaka’ya geçiyoruz. Karşıyaka’da kısa bir gezinti yaptıktan sonra Alış-veriş için serbest zaman verip Eski Foça’ya hareket ediyoruz. Liman ve Foça Sokaklarını görüp kısa bir gezinti yaptıktan sonra yola çıkıyoruz. Yol güzergahımızda öğle yemeğimizi alıp Ankara’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın arından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 670,00 TL (NAKİT) – 680,00 TL (TEK ÇEKİM) – 695,00 TL (5 TAKSİT)

1.ÇOCUK 00-06 YAŞ ÇOCUK 350,00 TL 2.ÇOCUK 06-12 YAŞ ÇOCUK 500,00 TL

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI : 250,00 TL

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, İzmir’de 3 gece İzmir Ramada Plaza Hotel’de konaklama, Araç İçi ikramlar, (4) Kahvaltı, (3) Öğle Yemeği, (3) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası harcamalar,, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
3.gün öğle yemeği (çeşme) ve Dönüş günü akşam yemeği, Milli Park giriş ücretleri, Plaj, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Plaj girişi, şezlong, şemsiye ücreti, Vapur Ücretleri, Kuşadası'nda Tekne Turu (akşam üzeri) Kişisel Harcamalar.