BODRUM – MARMARİS- GÖKOVA - DATÇA TURU (TP)

BODRUM – MARMARİS- GÖKOVA - DATÇA TURU

23-27 HAZİRAN 2017 (3 GECE - 4 GÜNDÜZ ) TAM PANSİYON

23 HAZİRAN 2017 CUMA: Gece saat 22:00’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Polatlı-Sivrihisar-Afyon-Denizli–Muğla yol güzergahından gerekli ikram ve molaların ardından Bodrum’a varıyoruz.

1.GÜN (24 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ): Açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra yüzmek için yine serbest zaman verip ardından Bodrum Kalesi, Zeki Müren Ev gezisinin ardından Marmaris’e hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve konaklama Marmaris’te otelimizde.

2.GÜN (25 HAZİRAN 2017 PAZAR): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Datça’ya hareket ediyoruz. Datça’da Can Yücel’in Evinin bulunduğu Eski Datça’yı yürüyerek gezip daha sonra öğle yemeğimizi alıp yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Kızkumu’nu gezip gördükten sonra Marmaris’e hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, Akşam Yemeği ve konaklama Marmaris’te bulunan otelimizde. İsteyen misafirlerimizle Marmaris Barlar Sokağına gidiyoruz.(extra)

3.GÜN (26 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Gökova’ya (Akyaka) hareket ediyoruz. Gökova evlerini, sokaklarını ve limanını gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıp denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Marmaris’teki otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği, konaklama Marmaris’te otelimizde.

4.GÜN (27 HAZİRAN 2017 SALI): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra sabah saat 10:00’da otelden çıkış alıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından Muğla –Denizli-Afyon-Sivrihisar-Polatlı yol güzergahından Ankara’ya varıyoruz. Bir Dahaki turumuzda buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 670,00 TL (NAKİT) – 680,00 TL (TEK ÇEKİM) – 695,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI : 250,00 TL

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Marmaris’te 3* veya 4* otelde 3 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, (4) Kahvaltı, (3) Öğle Yemeği, (3) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Bir Öğle Yemeği, Dönüş günü akşam yemeği, Müze, Milli Park ve Ören Yeri giriş ücretleri,Barlar Sokağı gezisi için gidiş-dönüş ulaşım ücreti, Plaj, şezlong, şemsiye ücretleri ve Kişisel Harcamalar ekstradır.