SAPANCA - MAŞUKİYE

GÜNÜBİRLİK MAŞUKİYE-SAPANCA GEZİSİ

GEZİ PROGRAMI

Sabah saat: 07.00'da sıhhiye çokkatlı otopark önündenhareket edip araçta kahvaltılık poğaça, çay, kahve ve meşrubat ikramlarımız ve gerekli molalarımızın ardından Maşukiye Aşıklar deresine varıyoruz. Öğle yemeğimizi salata, kiremitte köfte veya alabalık, tatlı. Çay menüsü ile yedikten sonra çaylarımızı içiyoruz. Yemek sonrası isteğe bağlı olarak yapraklı bitkilerin oluşturduğu vadide, Aşıklar deresi içinde yapacağımız gezinti ve yürüyüş sonrası, isteğe bağlı olarak yöresel ürün alış verişi yapıyoruz. Yola çıkıp Maşukiye belde merkezinde isteğe bağlı ekmek alış verişi yapıyoruz. Daha sonra Sapanca ilçesine gidiyoruz. Göl kıyısında yapacağımız gezinti ve fotoğraf çekimi sonrası saat: 17.00'de yola çıkıp Bolu üzerinden yolumuza devam edip vereceğimiz mola sonrası saat: 22.30'da Ankara'ya geliyoruz.

Gidiş-Dönüş özel ulaşım, araç içi yol ikramları, yöresel öğle yemeği, tüm çevre gezileri ve rehberlik ücretleri dahildir.
Dönüşteki akşam yemeği, Öğle yemeğinde menü dışında kalan içecek ücretleri ile müze ve ören yeri giriş ücretleri ve kişisel harcamalar gezi ücretine dahil edilmemiştir.