Orta Avrupa (4 Gece 5 Gün)

1.GÜN : ANKARA – İSTANBUL - BUDAPEŞTE

Sabah saat 06.00’da Aşti karşısı Metro durağından konukların alınmaları ve havaalanına hareket. 06.30 Esenboğa Havalimanına varış. İç hatlar terminaline geçiş. Bagaj ve biletleme işlemleri sonrasında Pegasus Havayollarının tarifeli uçağı ile saat 07.50’de Ankara – İstanbul uçuşu saat 09.00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Dış hatlar terminaline geçiş. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrasında Pegasus Havayollarının tarifeli seferi ile saat 10.45’de İstanbul – Budapeşte uçuşu. Saat 12.10’da Budapeşte’ye varış. Gümrük pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında şehir merkezine geçiş ve panoramik şehir turu akşam yemek ve geceleme Budapeşte’de… yemek sonrasında isteğe bağlı tuna nehri tekne turu (35 €) (Budapeşte’de görülecek olan yerler ; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü, Parlamento Binası, Estergon Kalesi, Kahramanlar Meydanı )

2.GÜN : BUDAPEŞTE – BRATİSLAVA – VİYANA

Sabah hareket panoramik Bratislava gezisi (bu turun ücreti 30 € olup, ücretsizdir) Viyana’ya hareket panoramik viyana gezisi (Viyana gezisi’nde görülecek olan yerler ; Sanat ve Doğa Tarihi Müzeleri, Opera Binası, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Belediye Sarayı, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kilisesi ve Maria Teresa Meydanı) akşam yemek Türk Lokantasında. Geceleme Viyana’da... İsteğe bağlı Grizing Meyhaneleri gecesi (55 €)

3.GÜN : VİYANA – PRAG

Tensteın Şatosu & Seegrotte Yeraltı Gölü & Mayerlıng Av Köşkü & Heilingenkreuz Manastırı & Baden Termal Şehri & Shönbrunn Sarayı Bahçeleri Gezisi. (bu turun normalde fiyatı 55 € olup, ücretsidir.) Öğleden sonra Çek Cumhuriyeti'ne varış. Akşam üzeri Prag’a varış. Akşam yemek ve geceleme Prag’da…

4.GÜN : PRAG – KARLOVY VARY

Sabah kahvaltı sonrasında panoramik Prag gezisi. (Prag gezisi’nde görülecek olan yerler ; Hradcany kale Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik rönesans ve barok özellikleri bünyesinde barınan St.Vitüs Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, 13. Yüzyılda baş mimar peter parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, 15. Yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi) Öğle saatinde Karlovy Vary gezisi. (bu turun normal ücreti 45 € olup, ücretsizdir) akşam Prag’a dönüş. Akşam yemek ve geceleme otelimizde.İsteğe bağlı orta çağ gecesi eğlencesi (65 €)

5.GÜN : PRAG – İSTANBUL – ANKARA

Sabah kahvaltı sonrası alış veriş molası saat 12.00 alan transferi. Alana varışımızın ardından gümrük pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile saat 15.30’da istanbul’a hareket saat 19.25 istanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış. İç hatlar terminaline geçiş. Pegasus Havayollarının tarifeli seferi ile 21.30’da İstanbul Ankara uçuşu saat 22.30’da esenboğa havalimanına varış. Sonrasında saat 23.30’da Kızılay Avm ve Aşti transferi. Saat 23.59’da gezimizin transfer noktalarında nihayetlenmesi….

• Pegasus havayolları tarifeli seferleri ile ankara – istanbul budapeşte / prag – istanbul – ankara uçuşu • Alan vergileri • Ankara budapeşte ve prag’da alan transferleri • Bölgede konforlu ulaşım • Türkçe rehberlik hizmeti • Seyahat sigortası • Kaliteli 3 ve 4 yıldızlı otellerde 4 gece konaklamalar • Sabah kahvaltıları (4 adet) • Konaklama vergileri ve şehir giriş vergileri • Panoramik şehir turları • Bahsi geçen ücrete dahil edilen ekstra turlar
• Tüm öğle yemekleri ve akşam yemekleri ile yemeklerdeki içecekler • Vize ücreti (135 €) ve yurt dışı çıkış harcı (15-TL) • Tüm müze ve ören yerleri giriş ücretleri • Özel harcamalar ve ücrete dahil edilmeyen ekstra turlar
*** TÜRK LİRASI ÖDEYECEK OLAN KONUKLAR İÇİN, EURO (€) O GÜNKÜ SERBEST PİYASA DÖVİZ SATIŞ RAKAMI HESAP EDİLEREK ÖDEME TAHSİL EDİLİR.