Tayland - Bangkok - Pattaya

1.GÜN:İSTANBUL -DOHA

Gezimizin ilk günü, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Katar Havayolları Kontuarı önünde buluşarak başlıyor. Havalimanında bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Doha'ya hareket ediyoruz.

2.GÜN:DOHA -BANGKOK

Doha aktarmalı olarak Bangkok'a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor. Varışımızın ardından havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Oda dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceğiekstra Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı Gezisi'ne katılabilirler. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.

3. GÜN BANGKOK

Kahvaltıdan sonra Bangkok Şehir Gezisi'ne katılıyoruz ve egzotik Bangkok'u yakından tanıyoruz. Şehir gezisi içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Budha Heykeli, Oturan Budha Heykeli, Stupalar (mezar taşları), masaj okulu bulunan Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı'nı geziyoruz. Otobüsümüzle yapılacak panoramik şehir gezisinde ise Çin Mahallesi, çiçek pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland kralının Bangkok'taki malikânesi göreceğimiz yerler arasında. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceğiekstra Kanallar Gezisi'ne katılabilirler. Gezinin ardından otele dönüyoruz.

4.GÜN:BANGKOK

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizinekstraolarak düzenleyeceği ünlüYüzen Çarşı Gezisi'ne katılabilirler. Öğleden sonra Bangkok'a dönüyor ve alışveriş için verilen zamanın tadını çıkarıyoruz. Geceleme otelimizde.

5.GÜN:BANGKOK - PATTAYA

Kahvaltıyla başlayan gün Pattaya’ya doğru başlayan yolculukla devam ediyor. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezilerek burada Tayland'da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz, arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilecekler. Pattaya’ya varışın ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Oda dağılımdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceğiekstra Timsah Çiftliği Gezisi'ne katılabilirler. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizinekstraolarak düzenleyeceği ünlüAlcazar Show'unda unutulamayacak bir gece geçirme imkânını bulacaklar. Daha sonra rehberiniz eşliğinde Pattaya’yı yürüyerek yakından tanıyoruz. Gezi bitiminde otele dönüyoruz

6.GÜN:PATTAYA

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği öğle yemekliekstra Mercan Adası Gezisi'ne katılabilirler. Gezi bitiminde oteldeyiz.

7.GÜN:PATTAYA

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceğiekstra Nong Nooch Tropik Bahçe Gezisi'ne katılabilirler. Öğleden sonra otele dönüşümüz gerçekleşiyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceğiekstra Fil Safarisi Gezisi'ne katılabilirler. Tur sonrası oteldeyiz.

8.GÜN:PATTAYA - BANGKOK - DOHA

Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle Pattaya'dan Bangkok'a hareket ediyoruz.

9.GÜN:BANGKOK - DOHA - İSTANBUL

Bangkok aktarmalı olarak Doha'ya geçiyoruz ve havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Katar Havayollarının tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'na varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.

TÜM EXTRA TURLAR DAHİL!!!

• Katar Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Doha gidiş Doha - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti • Doha - Bangkok arası Katar Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti • 4 yıldızlı otellerde Bangkok’ta 3 gece, Pattaya'da 3 gece; toplam 6 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı • Yarım gün Panoramik Bangkok şehir gezisi • Şehirlerarası otobüs transferi • Alan - otel - alan transferleri • Etstur Türkçe rehberlik hizmetleri • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır ) • Tüm extra turlar.
• Yemeklerdeki içecekler • Yurtdışı çıkış harcı (15-TL) • Kişisel harcamalar • Müze giriş ücretleri