Doğu Amerika

DOĞU AMERİKA (New York / Orlando / Miami) (THY'ile)

8 GECE 10 GÜN

1.GÜN:ANKARA - İSTANBUL - NEW YORK

Gezimizin ilk günü, uçuştan 2 saat 30 dakika önce Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde buluşarak başlıyor. Havaalanında bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçuşu ile New York’a hareket ediyoruz. New York Havalimanı'na varışımızın ve çıkış işlemlerinin ardından özel otobüsler ile yarım günlük panoramik New York Şehir Gezisi gününüzü renklendiriyor. Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Times Meydanı, Battery Park bu gezideki keşif noktalarımız. Şehir turunun ardından otelimize yerleşiyoruz.

2.GÜN: NEW YORK

Sabah Kahvaltımızın ardından misafirlerimiz zamanlarınıekstraolarak düzenlenenWashington DC Gezisi’ne katılarak geçirebilirler .Turun ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

3.GÜN: NEW YORK

Kahvaltının ardından misafirlerimizekstraolarak düzenlenecekÖzgürlük Anıtı, Empire State Building Gezisi’ne katılabilirler. Turun ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN: NEW YORK - ORLANDO

Sabah erken otelden çıkışın ardından havalimanına transfer oluyoruz. Yerel hava yolları tarifeli uçuşu ile Orlando’ya hareket ediyoruz. Şehre varıldığında özel otobüsümüz ile otele hareket ediyor ve yerleşiyoruz. Daha sonra misafirlerimiz rehberlerinizinekstraolarak düzenleyeceğiSea World Gezisi'ne katılabilirler. Gezinin ardındanekstraOutlet Geziside sunulmaktadır. Ardından geceleme otelimizde.

5.GÜN: ORLANDO

Kahvaltıdan sonra misafirlerimiz Ekstraolarak düzenlenenDisney World (Magic Kingdom) GezisiveDisney World (Epcot Center) Gezisi’ne katılabilirler. Dünyaca ünlü çizgi film karakterleri, muhteşem şovlara doyamayacaksınız. Gezinin ardından otele geri dönerek günü bitiriyoruz

6.GÜN: ORLANDO

Kahvaltı sonrasıekstra olarak düzenlenenUniversal Film Stüdyoları Gezisimisafirleri bekliyor. Şovlar ve gösterilerle süslenmiş bu gezinin ardından eğlence dünyasının ulaştığı en uç teknolojiyi görebileceğimizekstratur olanIslands of Adventure Gezisigörülmeye değer. Gezinin ardından otele dönerek dinleniyoruz.

7.GÜN: ORLANDO - MIAMI

Sabah otobüs yolculuğuyla Miami’ye doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde dünyaca ünlü Cape Canaveral Üssü'nü gezip Miami' ye varıyoruz. 1968' den beri NASA'nın tüm insanlı uzay uçuşlarında kullanılmış Kennedy Uzay Merkezi gezimizde, ABD' nin uzay teknolojisinde kullandığı roket, füzeler ve füze rampaları görülecek ve pek çok bilgi görsel ve sergiler eşliğinde alınacak. Kompleks içindeki gezimiz NASA'nın kendi otobüsleri tarafından yapılacaktır. Gezinin ardından Miami' ye yolculuğumuz devam ediyor. Miami’ye varışta yapılacak panoramik şehir gezisinde, Coconut Grove, Coral Gables, Biltmore Oteli, zenginlerin evlerinin bulunduğu bölgeler, Küçük Havana Mahallesi, South Beach ve Bayside keşif duraklarımız. Şehir turuekstraMiami' de Tekne Gezisisunuluyor. Gezi sonrası otele yerleşiyoruz.

8.GÜN: MIAMI

Kahvaltıdan sonra rehberinizinekstraolarak düzenleyeceğiKey West Gezisi’ne veyaMiami Outlet Alışveriş Gezisi'ne katılabilirsiniz. Gezinin ardından otelimize hareket ediyoruz.

9.GÜN: MIAMI - İSTANBUL

Kahvaltının ardından Miami Havalimanına geçiyor ve Türk Hava Yolları ile İstanbul' a yolculuğumuz başlıyor. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

10.GÜN: İSTANBUL - ANKARA

Uçuşta geçen gecenin ardından Ankara Esenboğa Havalimanı ' na varış ve turumuzun sonu.

EKSTRALAR

Washington DC GezisiYetişkin 140 $ / Çocuk: 130 $ (3-10 yaş)

New York’tan Federal Başkent’e olan yolculuğumuz sırasında New Jersey, Delaware ve Maryland eyaletlerini geçiyoruz. Washington’da ise sırasıyla Temsilciler Meclisi ve Senato’nun buluştuğu Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Anıtları ziyaret noktalarıdır. Kongre Binası ve Beyaz Saray panoramik olarak görülebilmektedir. Ulaşım + Girişler + Rehberlik

Hürriyet Heykeli ve Empire States Gezisi Yetişkin 100 $ / Çocuk: 90 $ (3-10 yaş)

Tekne yolculuğu sonrası Amerika’nın simgesi olan ünlü Özgürlük Anıtı’na varıyoruz ve muhteşem Manhattan manzarasını görme imkanı buluyoruz. Ayrıca turumuzun devamında dünyanın ilk gökdelenlerinden biri olan Empire States Binası’nın gözlem katına çıkarak New York Şehri’ni seyredebilirsiniz.

Sea World GezisiYetişkin 130 $ / Çocuk: 120 $ (3-10 yaş)

Bu turumuzda dünyanın en büyük su parkını görme imkanı bulacaksınız. Özel eğitimli fokların, balinaların, yunusların ve deniz aslanlarının şovlarını göreceksiniz. Transfer + Giriş + Rehberlik

Orlando Outlet Alışveriş GezisiYetişkin 40 $ / Çocuk: 30 $ (3-10 yaş)

Fabrika satış mağazalarından indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Disneyland (Magic Kingdom) GezisiYetişkin 130 $ / Çocuk: 120 $ (3-10 yaş)

Ünlü Disneyland Parkı’nda dünyaca ünlü çizgi film karakterlerini görüp muhteşem şovları ve ünlü Disney yürüyüşünü seyretmeye hazır mısınız? Büyülü bir dünya sizi bekliyor. Transfer + Giriş + Rehberlik

Epcot Center GezisiYetişkin 140 $ / Çocuk: 130 $ (3-10 yaş)

Yarının dünyasının canlandırıldığı bu parka tek kelime ile hayran olacaksınız. Transfer + Giriş + Rehberlik

Orlando Universal Studios GezisiYetişkin 150 $ / Çocuk: 140 $ (3-10 yaş)

Ünlü Universal Film stüdyolarında çevrilen filmlerin setlerini, macera adasını görecek, E.T ve Jaws gibi ünlü filmlerin nasıl çekildiğini, film hilelerini, çeşitli film karakterlerini görme imkanı bulacaksınız. Transfer + Giriş + Rehberlik

Islands of Adventure GezisiYetişkin 140 $ / Çocuk: 130 $ (3-10 yaş)

Orlando’da en son açılan bu parkta eğlence dünyasının ulaştığı en uç teknolojiyi yaşayacaksınız. Tek kelime ile muhteşem! Transfer + Giriş + Rehberlik

Miami'de Tekne GezisiYetişkin 35 $ / Çocuk: 30 $ (3-10 yaş)

Ünlü Hollywood yıldızlarının, basketball oyuncularının muhteşem villalarını ve Key Biscayne Körfezi'ni görme imkanı bulacaksınız.

Miami Outlet Alışveriş GezisiYetişkin 80 $ / Çocuk: 70 $ (3-10 yaş)

Miami' de her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidilip dönülecektir.

Key West GezisiYetişkin 125 $ / Çocuk: 115 $ (3-10 yaş)

Florida’nın en güney ucunda bulunan Key West’e onlarca adadan ve yedi millik Maraton Köprüsü’nden geçerek ulaşacak ve burada hoşça vakit geçireceğiz.

TÜM EKSTRA PAKETLER ALINIRSA ŞOK FİYAT!!!!! 850 $

45 kişilik grup tamamlandığı zaman hareket edilecektir.

• Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile Ankara - İstanbul - New York gidiş, Miami – İstanbul - Ankara dönüş uçak bileti • New York - Orlando arası yerel hava yolları tarifeli seferi ile uçak bileti • 1. Sınıf otellerde New York’ta 3 gece, Orlando’da 3 gece, Miami’de 2 gece; toplam 8 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı. • Orlando - Miami arası özel otobüs ile transfer • Panoramik New York ve Miami şehir turları ve Cape Canaveral Üssü gezisi. • Alan - otel - alan transferleri • PREMİER TUR Türkçe rehberlik hizmetleri • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
• 15 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.) • 200 $ Vize ücreti ve hizmet bedeli • Öğle ve akşam yemekleri • Ekstra geziler • Kişisel harcamalar
Vize T.C vatandaşlarına vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 1 yıl geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Başvurular şahsen büyükelçiliğe yapılmaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması vardır. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan PREMİER TUR sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.