FETHİYE KAŞ KALKAN DALYAN TURU (T.P)

FETHİYE - ÖLÜDENİZ- DALYAN - KAŞ - KALKAN TURU

GREEN FOREST HOTEL

23 – 27 HAZİRAN 2017 (3 GECE - 4 GÜNDÜZ) TAM PANSİYON

23 HAZİRAN 2017 CUMA: Gecesi saat 22:00’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Polatlı-Sivrihisar-Afyon- Burdur yol güzergahından gerekli molaların ve ikramlarımızın ardından Ölüdeniz’e varıyoruz.

1.GÜN (24 HAZİRAN 2017 Cumartesi): Otelimize ulaşmamızın ardından alacağımız açık büfe kahvaltısı sonrası odalarımızı alıp kısa süre dinlendikten sonra öğle yemeğimizi de aldıktan sonra Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Ölüdenize geçiyor ve akşam saat 17:30’a kadar Ölüdeniz’de denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Kayaköy gezisi yaparak otelimize varıyoruz. Odalara yerleşme ve akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN (25 HAZİRAN 2017 Pazar): Sabah erken kalkıp otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Dalyan’a hareket ediyoruz. Dalyan’a varışın ardından tekneye biniyor ve çamur banyosuna geçiyoruz. Çamur banyosu için serbest zaman veriyoruz. Çamur banyosundan sonra Öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından İztuzu Plajına (Caretta Adası) hareket ediyoruz. Plaja giderken kaya mezarlarının fotoğraflarını çekip sazlıkların arasında 45 dakikalık yolculuk sonrası İztuzu Plajına varıyoruz. (İztuzu Kumsalı denizin kumları Dalyan deltasının önüne yığmasıyla oluşmuş bir tarafı tatlı su diğer tarafı tuzlu su ve Caretta Carettaların yumurtalarını bıraktıkları yer olduğu için) isteyen Dalyan Gölünde tatlı suda isteyen İztuzu Plajında Tuzlu suda yüzebilir. Saat 16:00’da Caretta Caretta Adasından Dalyan’a hareket edip, 45 dakikalık tekne turu sonrası Dalyan’a varıyoruz. Ardından Otelimize hareket ediyoruz. Akşam üzeri Göcek'te kısa bir çay kahve molası verdikten sonra otelimize geçiyor ve yemeği ve konaklama otelimizde. İsteyen misafirlerimiz için Hisarönü Barlar Sokağı gezisi (extra).

3.GÜN (26 Haziran 2017 Pazartesi): Sabah erken kalkıp otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Kaş’a hareket ediyoruz. Anfi Tiyatro, Likya Lahiti ve Liman gezisini yapıp öğle yemeğimizi (otelde) alıyoruz. sonrasında Kaputaj Plajına geçiyor ve burada yaklaşık 1 saat Yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından Kalkan’da çay molası verip otelimize dönüyoruz. Konaklama, akşam yemeği otelimizde.

4.GÜN (27 Haziran 2017 Salı): Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı ve Öğle yemeğimizi (otelde) aldıktan sonra otelden çıkış alıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Burdur - Afyon - Sivrihisar - Polatlı yol güzergahından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 670,00 TL (NAKİT) –680,00 TL (TEK ÇEKİM) – 695,00 TL (5 TAKSİT)

1.ÇOCUK 00-06 YAŞ ÇOCUK: 350,00 TL- 2.ÇOCUK 06-12 YAŞ: 500,00 TL

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI: 250,00 TL

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Fethiye’de bulunan 4* otelde 4 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, (4) Kahvaltı, (3) Öğle Yemeği, (3) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve Profesyonel Rehberlik hizmetleri.
Dalyan yemekli tekne turu, Son gün akşam yemeği, Müze, Milli Park ve Ören Yeri giriş ücretleri,Barlar Sokağı gezisi için gidiş-dönüş ulaşım ücreti, Plaj, şezlong, şemsiye ücretleri ve Kişisel Harcamalar ekstradır.