AMASYA - TOKAT - BALLICA MAĞARASI

1.GÜN : Sabah saat 07:30’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Araçta kahvaltı tabağı, çay, kahve, meşrubat ikramlarımız ile birlikte gerekli molalarımızın ardından Tokat’a varıyoruz. Tokat’ın Pazar ilçesi sınırlarında olan Ballıca Mağarasına gidiyoruz. Mağara gezisi sonrası Mahperi Hatun Kervansaray’ını gezip ardından öğle yemeğimizi alıp ekstradır), Ulu Camii, Saat Kulesi, Mevlevihane(dışarıdan görülebilir) ve Latifoğlu Konağını geziyoruz. Gezilerimizin ardından Kısa bir alış-veriş molası verip Amasya’da konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN :Sabah otelimizde erken açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Amasya Mumya Müzesi, Bedesten, Şehzadeler Konağı, Gök Medrese, Kaya Mezarlarını gezip öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Burmalı Minare, II. Beyazid Külliyesi ve Torumtay Minareyi görüp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım,  Amasya’da 1 gece konaklama,  Araç İçi ikramlar,  (2) Kahvaltı, (1) Öğle yemeği, (1) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri. 
İlk gün öğle yemeği (Tokat Kebabı) Son gün akşam yemeği, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Otelde Akşam yemeğinde alınacak içecek ücretleri.