Hakkımızda

Bizler Premier Turizm olarak Türkiye’de ve Yurtdışında hem Bireysel, hem de Kurumsal müşterilerimize Turizm alanında geniş ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana, 25 yıllık Turizmcilik deneyimimizi Türkiye’deki ve Yurtdışındaki faaliyetlerimize yansıtmakta ve Turizm sektörünün hızlı değişim ve gelişim sürecine katkıda bulunmaya çalışmaktayız.

Premier Turizm, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin (TÜRSAB – Belge No: 2825) üyesi ve A grubu seyahat acentesi olup, kısaca firmamızın faaliyet alanları şunlardır

  *   Yurtiçi - Yurtdışı Tur Organizasyonu

  *   Yurtiçi - Yurtdışı Fuar Seyahat Organizasyonları

  *  Yurtiçi - Yurtdışı  Uçak biletleri

  *   Ulusal ve Uluslararası Kongreler, Toplantılar

  *    Balayı Organizasyonları

  *    Seminer Organizasyonları

  *    Bayi Toplantıları

  *   Cruise

  *  Açılış Törenleri

  *    Eğitim ve firma Toplantıları

  *    Özel Seyahat programları ve Kültür Turları

  *    Vize hizmetleri

  *    Araç kiralama, VIP ve transfer hizmetleri

Premier Turizm, sektördeki her türlü faaliyeti bütünüyle yapabilme becerisine sahip; genç, dinamik, profesyonel ve deneyimli insan kaynağını bünyesinde barındırmaktadır. Üstlendiğimiz organizasyonu kusursuz gerçekleştirmek amaçlı “ projelendirme, planlama, operasyon ve raporlama ” işlemlerini eksiksiz bir şekilde yürüten firmamız, üzerine aldığı sorumluluğu kısa zamanda yüksek performans ve disiplin içerisinde  yerine  getirmektedir.

Premier Turizm olarak hedefimiz; tüm Türkiye çapında hertürlü amaca uygun tesis ve servis veren kuruluşlarla kurduğumuz işbirliği ve güven ağı sayesinde sizlere en uygun bütçeli programlar hazırlayarak organizasyonu maksimum faydaya taşımayı başarmaktır. Dolayısıyla hedefimizi gerçekleştirirken en önem verdiğimiz konulardan birisi, müşterilerimize yüksek kaliteli ve doğru hizmeti vermektir.

Premier Turizm olarak Sizlerle ileriye yönelik ve uzun vadeli bir işbirliği içine girmekten memnuniyet duyacağımızı bildiririz.

Saygılarımızla,